головна про Іваничі і Іваничівщину публікації - новини, статті, огляди форум - місце спілкування іваницівців і не тільки фотогалерея сайти жителів Іванич і Іваничівщини довідка працевлаштування профспілка працівників інформаційних технологій - програмісти, системні адміністратори і інші гостьова книга про нас - проект, цілі, завдання докладно розділи, які існують на сайті
Новини і публікації
пейзаж
08/08/2008
комент.:[0]
Детальніше

Детальніше пан
08/08/2008
комент.:[0]
Опитування
Каталог установ і організацій мiста Нововолинськ

Яндекс.Метрика
Курс долара

Погода в Іваничах
 
Футбольна Ліга Іваничівщини

Новини  
І місце посіла збірна Іваничівського району [ 18.02.2010 15:01 ]

Знай наших!

   6 лютого 2010 року  відбувся  чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. Вперше  він проходив  у селищі Іваничі,  на базі районної дитячо - юнацької спортивної школи. Чому саме  у нас?  Бо на території області   функціонує ( і з  надзвичайно  великим успіхом! ) всього  2  базові  спортивні школи  з вільної боротьби  -  Іваничівська   районна  та Ковельська міська. Тому в чемпіонаті  не брали участь  представники  обласного центру та  Луцького району. Обласний чемпіонат, окрім господарів чемпіонату, представляли команди  Ковельського району та міста Ковеля, Володимир – Волинського району та міста Володимир - Волинська,  Турійського району.
В загальнокомандному  заліку

   І місце посіла збірна Іваничівського  району,
   ІІ   - збірна м.Ковеля,
   ІІІ  - збірна м.Володимир – Волинська,
   ІУ  - збірна Ковельського району,
   У  - збірна Володимир – Волинського району
   УІ  -  збірна Турійського району.

   Окремо декілька слів  про     тренера наших  юнаків та дівчат.  Це  заслужений тренер  України Палій  Іван  Богданович. На рахунку  у  його вихованців  чемпіонати області,  України,  Європи, літні Олімпійські ігри в  Пекіні.  Як результат  -  перші місця  посіли  вихованці  Івана Палія :   Дмитро Крисюк  - вагова категорія  32 кг.,  Тетяна  Джерш   -  46 кг., Оксана Гергель  - 54 кг,  Вікторія Луківська – 65 кг.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

   З приємністю відзначу вдалу організацію чемпіонату. Окрім  підготовленого спортзалу  ( долучилися райдержадміністрація, селища рада),  значну роботу  провели  працівники відділу  сім’ї і спорту  Іваничівської райдержадміністрації,  на чолі з керівником відділу  Радзівіло Валентином Володимировичем.
   Проте  серед вболівальників, на жаль,  не довелось побачили класоводів   шкіл  селища, батьків,  однокласників наших чемпіонів, ровесників та  старшокласників,  молоді  селища.  Незважаючи на складні погодні умови,   з  сіл нашого та  інших районів  приїхали учасники, вболівальники,  просто небайдужі,  і навіть священнослужитель. Попри яскравих повідомлень,  завчасно розміщених в масових місцях  селища, масової  явки  вболівальників не було, хоча  вражень та  видовищ  було  безліч.
   Надіюсь, що  наступний обласний чемпіонат пройде з більшим  числом  вболівальників.

Віктор Вілентко.

 «НАДБУЖАНСЬКІ ЗУСТРІЧІ – ГРУБЕШОВ - 2010»
[22.07.2010 14:31] - «27 червня 2010 року в м.Грубешов Республіка Польща відбулися ХУ «НАДБУЖАНСЬКІ ЗУСТРІЧІ – ГРУБЕШОВ - 2010». Українську делегацію представляли художні колективи м.Володимир-Волинська, Іваничівського та Ківерцівського районів.
В селищі Іваничі відбулося святкування проводів зими.
[18.02.2010 16:14] - 14 лютого 2010 року в селищі Іваничі відбулося святкування проводів зими. Започаткувала цю традицію Іваничівська селищна рада разом з трудовими колективами Дому «Просвіта», виробничого управління житлово-комунального господарства, відділу сім’ї і спорту райдержадміністрації, будинку «Школяра».

І місце посіла збірна Іваничівського району
[18.02.2010 15:01] - 6 лютого 2010 року відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. Вперше він проходив у селищі Іваничі, на базі районної дитячо - юнацької спортивної школи.
Європейські Дні Добросусідства.
[29.08.2009 17:08] - 29-30 серпня 2009 року на руслі ріки Буг неподалік с. Кречів, (Волинська область) та острова Крилів (Люблінське воєводство) відбудуться Європейські Дні Добросусідства. На прикордонних територіях України та Польщі спеціально для цієї події буде споруджено міст над рікою Буг.

Іваничі святкує День Незалежності України.
[24.08.2009 22:00] - І з цієї нагоди був влаштований концерт в селищі Іваничі присвячений цій річниці, на якому виступали такі гурти: "Такт" – смт.Локачі, "Сезон", "Прибужани", "СтереоДень" – смт.Іваничі, "Копірайт" - м.Луцьк.

ХІІІ збір молодих козаків Волині в урочищі «Прощаниця».
[22.05.2009 18:38] - 21-22 травня 2009 року урочищі «Прощаниця» відбувся черговий ХІІІ збір молодих козаків Волині в с.Милятин Іваничівського району Волинької області.
Запущений сервіс додавання коментарів до опублікованого відео
[16.02.2009 19:07] - Шановні Пані і Панове, які є відвідувачами і гостями сайту, до Вашої уваги ми пропонуємо можливість коментування відеороликів які є розміщенні на сайті.
Сайт Ivanychi.com.ua народився
[05.06.2008 14:27] - Сьогодні в інтернеті з'явилася перша  сторінка

Реклама  
Магазин одягу "Модняха"