головна про Іваничі і Іваничівщину публікації - новини, статті, огляди форум - місце спілкування іваницівців і не тільки фотогалерея сайти жителів Іванич і Іваничівщини довідка працевлаштування профспілка працівників інформаційних технологій - програмісти, системні адміністратори і інші гостьова книга про нас - проект, цілі, завдання докладно розділи, які існують на сайті
Іваничі і Іваничівщина
геральдика Іванич
Іваничівський район
інвестиції і підприємництво
наші музеї
земляки
пейзаж
08/08/2008
комент.:[0]
Детальніше

Детальніше пан
08/08/2008
комент.:[0]
Опитування
Каталог установ і організацій мiста Нововолинськ

Яндекс.Метрика
Курс долара

Погода в Іваничах
 
Футбольна Ліга Іваничівщини

Геральдика 
ОПИС СИМВОЛІКИ (ГЕРБ, ПРАПОР)

   Вітряк, як центральний елемент Герба району, запозичений з родинного герба Іваницького - засновника Іванич, що тепер є адміністративним центром району. Крила вітряка повернуті таким чином, що одночасно мають вигляд хреста Волинської землі. Земля Іваничівська багата козацькими традиціями у минулому, козацький рух набрав широкого розвитку в районні у останні роки, тому шаблі є елементом відображення цих традицій - давнини і сучасності. Вони ж утворюють пагорб, на якому стоїть головний елемент Герба - вітряк. Крім того козацькі шаблі над снопом пшениці символізують постійну готовність захистити мирний труд хліборобів, які складають основу населення району. Сніп пшениці є узагальненим символом аграрного статусу Іваничівщини. Щит герба з трьома виступами угорі вибраний таким чином, щоб в його форму вписувався державний Герб України - Тризуб. 

   Прапор району - стяг із співвідношенням сторін 2:3. В основі Прапора району - національний прапор України. Косий зелений кутник на ньому кольором символізує аграрний статус району, формою - половину шахтних териконів, які хоч адміністративно належать до міста Нововолинська, але територіально розміщені на землях Іваничівського району. Золотий хрест угорі символізує приналежність району до Волині. Затверджено Герб та Прапор Іваничівського району і Положення про зміст, опис та порядок використання символіки рішенням Іваничівської районної ради від 31.07.2001 року № 16/13.


джерело: сайт ivaadm.gov.ua
SA 16.04.2008

Реклама  
Ваша реклама на нашому сайті