головна про Іваничі і Іваничівщину публікації - новини, статті, огляди форум - місце спілкування іваницівців і не тільки фотогалерея сайти жителів Іванич і Іваничівщини довідка працевлаштування профспілка працівників інформаційних технологій - програмісти, системні адміністратори і інші гостьова книга про нас - проект, цілі, завдання докладно розділи, які існують на сайті
Новини і публікації
пейзаж
08/08/2008
комент.:[0]
Детальніше

Детальніше пан
08/08/2008
комент.:[0]
Опитування
Каталог установ і організацій мiста Нововолинськ

Яндекс.Метрика
Курс долара

Погода в Іваничах
 
Футбольна Ліга Іваничівщини

Новини музею  
Персональна виставка вишитих виробів Антонюк Ніни Федорівни [ 06.03.2008 20:20 ]

   «Вишивала долю я роками, вишивала серцем і руками…». 06.03.2008-31.03.2008.    Персональна виставка вишитих виробів Антонюк Ніни Федорівни с. Гряди Іваничівського району.
   Народилася Ніна Антонюк у мальовничому поліському селі Кустищі Турійського району Волинської області. Мистецтво вишивки передалося їй від матері – Надії Климівни, яка довгими зимовими вечорами любила вишивати. Дитячі роки провела у селищі Аскат Іркутської області, де відбував покарання за зв’язок з УПА її батько Федір Максимович Шудра. Після закінчення школи приїхала до Нововолинська, де влаштувалася працювати садчиком на цегельню. Потім було заміжжя. З цього часу проживає у селі Гряди. Працювала у ланці місцевого колгоспу, мотальницею на Нововолинській бавовнопрядильній фабриці, у Грядівському будинку культури, листоношею.
   Чи не найбільша гордість Ніни Федорівни – її захоплення вишивкою. Серед робіт майстрині вишиті рушники, подушки, серветки, картини, скатертини, доріжки… Вигаптувані хрестиком, гладдю, стебнівкою, настилом, мереживом її вироби – справжні витвори мистецтва. Роботи майстрині прикрашають місцеву Грядівську церкву Казанської божої Матері.
   Ніна Федорівна є активною учасницею районних та обласних виставок народних майстрів, нагороджена багатьма відзнаками, її роботи відомі далеко за межами України.
Багатодітна матір, яка свій талант до рукоділля продовжила у дітях. Закохана у вишивку вона разом із ними радіє життю і прагне цей настрій передати на полотні.


Персональна виставка вишитих виробів Антонюк Ніни Федорівни
[06.03.2008 20:20] - «Вишивала долю я роками, вишивала серцем і руками…». Персональна виставка вишитих виробів Антонюк Ніни Федорівни с. Гряди Іваничівського району.

Реклама  
Комп