Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія: Ванна
Форум :: Іваничівський Інформаційний Портал > Молодь > Л + Д
Ignat
Здоров. А розкажіть будь ласка як відбувається реставрація ванни. Цікаво все з цього приводу. Або де можна глянути про це інформацію.
Anichka
Попробуйте посмотреть в интернете. Там можно многое найти и информацию насчет этого тоже. А так мне сказать больше и нечего.
Martina678
Здоров. Розповідати вам все про реставрацію ванн можна дуже багато. Краще напевно буде якщо ви самі прочитаєте все наприклад про реставраціі ванн у Тернополі Там все дуже цікаво і докладно написано. Але у мене весь цей процес зайняв трохи часу ось тільки довелося певний час почекати поки вона висохне. А ось якщо потрібно є телефон 0984440098 класної компанії, яка мені робила ванну. І їх фото додаю
Tablon
А хто реставрував, як враження?
Gholbirad
Плитка не очень понравилась
Kanaro
Я могу подсказать по опыту, что реставрация ванны не очень работает на самом деле, в большей мере это просто потеря денег, потому конечно я бы не рекомендовал это делать. Проще уже просто ванну заменить. Это будет логичнее и справедливее, потому лично я так и сделал. Сейчас можно без проблем здесь приобрести ванну https://dush.com.ua/vannu/ . Уже сам заказывал, поставили, все отлично, очень удобная и реально приятно мыться в такой, я сам себе завидую, что удалось такую классную вещь приобрести.
Це текстова версіянатисніть сюди.
Русская версия IP.Board © 2001-2020 IPS, Inc.