IPB

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

Ответить в данную темуНачать новую тему
> Дороги Іванич, стан доріг
Микола
повідомлення 3.6.2008, 18:13
Пост #1

немовля
*

Група: Пользователи
Користувач №: 14

Дорогі Іваничівці, я хочу звернути Вашу увагу на дорогу по вулиці Цегельній!!!!!! За 20 років проживання на теренах цієї вулиці, жодного разу не завезено було ні одного камінця для ремонту. Приблизно 15 років тому розпочато було ремонт, але як завжди при радянській владі раптово було припинено. Це звучить як в анекдоті, розпочали з однієї сторони - заборонили, потім розпочали з другої сторони - заборонили. І тепер посеред вулиці зосталася нікому не потрібна яма. Я так зрозумів з поведінки Влади, що вулдиця Цегельна нікому не потрібна вулиця - хутор. Я розумію, що панове керівний склад ніколи не перейшов своїм взуттям таку вулицю, а наші діти ходять по ній в школу , ми ходимо на роботу, наші матері і ббабусі не переходять а перелазять до магазину. Коли ми самі завеземо 1-2 машини породи, то СС "Вільна Україна" восени своїм транспортом розібє її до щенту. Пан Шкарадюк з паном Половським не раз говорили, що завезуть хочаб породи, але я зрозкмів, що робити вони вміють тільки язиками. Гіршої вулиці не тільки в Іваничах, а і в районі не має.[color="#000000"][/color]

+Цитировать сообщение
Jurik
повідомлення 6.2.2009, 17:49
Пост #2

...
**

Група: Главные администраторы
З: Іваничівський р-н
Користувач №: 8

ЦИТАТА(Микола @ 3.6.2008, 18:13) *
Гіршої вулиці не тільки в Іваничах, а і в районі не має.[color="#000000"][/color]

Я також не задоволений нашими дорогами, і підтримую Миколу!

--------------------
Посему никто, говорящий неправду, не утаится, и не минет его обличающий суд.

+Цитировать сообщение
Весна
повідомлення 21.3.2020, 0:23
Пост #3

немовля
*

Група: Пользователи
Користувач №: 495

На 8 березня, суцільна яма. sad.gif

+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 14.7.2020, 23:22

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET