IPB

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

Ответить в данную темуНачать новую тему
> доставка піци
potopa
повідомлення 16.7.2020, 21:03
Пост #1

немовля
*

Група: Пользователи
Користувач №: 494

Якщо ви хочете замовити піцу в Івано-Франківську, але не знаєте де або ціни в закладах вас не влаштовують, тоді я можу вам підказати одну класну доставку. Просто сам нещодавно шукав, де замовити смачну і недорогу піцу. У підсумку мені сподобалася доставка піци La П'єц. Вирішив саме у них замовити піцу, оскільки ціни самі адекватні і меню величезна. У підсумку замовив у них і ви знаєте, не пошкодував. Піца дуже смачна, доставили швидко і безкоштовно. Про них навіть статтю написали, можете почитати https://kurs.if.ua/article/skushtujte-najsm...ano-frankivsku/. Раптом чого, сміливо можете у них замовляти. Упевнений, залишитеся задоволені.

+Цитировать сообщение
sikohic291
повідомлення 24.7.2020, 16:44
Пост #2

немовля
*

Користувач №: 523

Меня больше интересует доставка или покупка продуктов питания последующего приготовления. Ребятки подскажите пожалуйста где можно купить кашку булгур быстрого приготовления, не могу никак найти. Буду очень благодарен.

+Цитировать сообщение
Bam
повідомлення 24.7.2020, 17:52
Пост #3

дитинство
**

Користувач №: 515

ЦИТАТА(sikohic291 @ 24.7.2020, 16:44) *
Меня больше интересует доставка или покупка продуктов питания последующего приготовления. Ребятки подскажите пожалуйста где можно купить кашку булгур быстрого приготовления, не могу никак найти. Буду очень благодарен.

Я покупаю обычную крупу без всяких там быстрых приготовлений. Неужели вы такие занятые люди что у вас нет времени варить крупу?

+Цитировать сообщение
XVelce
повідомлення 24.7.2020, 18:07
Пост #4

дитинство
**

З: Киев
Користувач №: 512

ЦИТАТА(sikohic291 @ 24.7.2020, 16:44) *

Первый раз попробовал булгур и другие крупы быстрого приготовления в Польше, когда был на заработках. После приезда хотел найти такие каши в своем городе, но поиски оказались безуспешными. Но в интернете нашел всего за пару минут, сразу сделал заказ в интернет магазине розетка https://rozetka.com.ua/krupy/c4628397/vid-225787=bulgur/ . Каша нашего производства оказалась гораздо вкусней чем в Польше, думаю вам должно понравиться. Всего вам доброго, и приятного аппетита.

+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 7.8.2020, 3:17

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET