IPB

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

Ответить в данную темуНачать новую тему
> Хочу купити автомобіль
Василиса
повідомлення 26.12.2020, 18:06
Пост #1

немовля
*

Група: Пользователи
Користувач №: 840

Привіт, друзі, шукаю поради. Дуже хочу купити собі автомобіль, довгий час збирала на це гроші. І ось уся сума вже є в наявності, я думаю, а чи варто купувати автомобіль на зиму, може краще зачекати коли потеплішає? Адже, взимку то ожеледиця, то машини можуть погано заводитись. Як ви вважаєте, що можете порадити?

+Цитировать сообщение
Venik
повідомлення 26.12.2020, 18:20
Пост #2

немовля
*

Користувач №: 799

Автор, все зависит от того умеете ли вы хорошо водить, какой у вас стаж вождения, насколько близко вы сталкивались с автомобилями? В случае какой-то поломки, вам есть к кому обратится? Если нет, то может, действительно, лучше подождать, пока наступит тепло.

+Цитировать сообщение
Ляля
повідомлення 26.12.2020, 18:40
Пост #3

немовля
*

Користувач №: 843

Ой, автор, я уже два роки як за кермом. Памятаю, що купувала її в місяці листопаді, якраз перед зимою. Купуючи, в мене виникала думка, може варто перечикати зиму, та бажання мати всоє власне авто взяло вгору. Що зі мною тільки не траплялося взимку, і глохла і застрягала, то омивач замерзав, як згадаю, то голова обертом. Але я дуже багато знайшла корисної інформації про автомобілі тут https://www.celltaxi.info/ Почитайте і впевнено йдіть до своєї мети.

+Цитировать сообщение
Маргарита
повідомлення 26.12.2020, 18:54
Пост #4

немовля
*

Користувач №: 846

А ви, автор, заміж не збиаєтесь виходити? Був би у вас чоловік, вам настільки би було і простіше тай надійніше. Все таки машини це метал, а до металу потрібно чоловіча сила.

+Цитировать сообщение
koenn
повідомлення 9.1.2021, 15:54
Пост #5

немовля
*

Користувач №: 845

А какой авто вы хотите брать? Я бы не советовал отечественные марки, с ними слишком много хлопот. Сам пару месяцев назад приобретал через аукцион в США б/у, но в отличном состоянии Тойоту. Растаможкой разималась компания cargoline, на сайте есть калькулятор растаможки https://cargoline.com.ua/tamozhennyij-kalkulyator.html, - с его помощью можно узнать итоговую стоимость затрат. Но в целом вышло дешевле, чем приобретать иномарку дома.

+Цитировать сообщение
deen
повідомлення 19.1.2021, 11:32
Пост #6

юність

Користувач №: 339

Здравствуйте, обратите внимание на Винницкий автобазар https://poiskautobot.com.ua/avtobazar-vinnitsya вы узнаете какие авто можно на нем приобрести и по какой цене. Также узнаете, на что нужно обращать внимание при покупке авто.

+Цитировать сообщение
Olesss
повідомлення 22.1.2021, 18:06
Пост #7

немовля
*

Користувач №: 1013

ЦИТАТА(Василиса @ 26.12.2020, 18:06) *
Привіт, друзі, шукаю поради. Дуже хочу купити собі автомобіль, довгий час збирала на це гроші. І ось уся сума вже є в наявності, я думаю, а чи варто купувати автомобіль на зиму, може краще зачекати коли потеплішає? Адже, взимку то ожеледиця, то машини можуть погано заводитись. Як ви вважаєте, що можете порадити?

Привіт. Звичайно, я раджу купувати по своєму досвіду. В мене авто нове, брав з салону https://kia.net.ua/. Млжу сказати, що зараз задоволений абсолютно всім! Супер якість, мобільність, комфорт. Хороша шумоізоляція, хто б що не говорив. Дуже надійне авто. В цьому автосалоні, до речі, часто можна натрапити на знижку. Тому раджу і вам звернути увагу.

+Цитировать сообщение
Fifi
повідомлення 31.1.2021, 23:14
Пост #8

немовля
*

Користувач №: 428

Ну б.у машину такого состояния как вы хотите будет сложно найти. А почему вы новое авто не хотите взять? Сейчас можно взять новый гибрид Лексус. Мне понравился внедорожник LX 570 Закажите тест-драйв прямо у них на сайте. Поверьте, вам понравится.

+Цитировать сообщение
Mari44ka
повідомлення 2.2.2021, 16:00
Пост #9

немовля
*

Користувач №: 420

Привет. Машину стоит покупать всегда. Это уже зависит от ваших потребностей. Например, я покупала машину благодаря этому сайту https://subaru.ua/ru/subaru-forester Именно этот вид автомобиля для меня самый лучший. Поэтому и вам рекомендую

+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 26.2.2021, 21:56

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET